top of page

Treniruotės

Stiprus Kūnas ("Kam Nesimiega?", "Pratimų Brunch")

Šios treniruotės yra nuo vidutinio iki aukšto intensyvumo. Sportuosime su savo kūno svoriu, TRX diržais, balansinėmis pagalvėlims, gumomis, svareliais... Įvairovės tikrai netrūks.
Stiprinsime ir stiprės viso kūno raumenys, ko pasekoje po pirmų treniruočių
galimai jausis nedidelis raumenų skausmas, tačiau išlaikant nuoseklumą kūnas taps atsparesnis ir po treniruočių jausies tik geriau. Po keletos mėnesių pastebėsi, jog buitis ir šiaip gyvenimas tampa fiziškai daug lengvesnis: lengviau užlipti laiptais, duše mazgoti pėdą stovint ant vienos kojos, pakelti vaiką, nors jam jau 9-eri ar kokią nors sunkesnę dėžę ir pan. Šias treniruotes rekomenduojame rinktis žmonėms, kurie neturi skausmų, uždegimų, traumų, yra anksčiau sportavę, bet kineziterapeutai tikrai paglobos ir entuziaztingus pradedančiuosius.

2

Graži Laikysena

Ši treniruotė yra atsakingai atrinktų pratimų kratinys taisyklingai laikysenai formuoti. Nors dažniausias nusiskundimas yra „kūprinimasis“ arba pečiai nusvirę į priekį, tačiau dažnai to priežastis glūdi sutrumpėjusiuose klubų raumenyse arba dėl netaisyklingo kvėpavimo stereotipo, todėl nenustebk, jeigu treniruotė prasidės nuo mobilumo pratimų klubams arba diafragmos aktyvinimo. Žinoma, pagrindinę treniruotės dalį sudarys pilvo sienos stiprinimas, krūtinės raumenų atpalaidavimas, giliųjų stuburo ir viršutinės nugaros dalies aktyvinimas. Jau po pirmos treniruotės jausies tiesesnis(ė) ir labiau pasitikinti(s) savimi (gal visai idėja į šią treniruotę nueiti prieš pasimatymą?). Ši treniruotė yra skirta tik tiems, kas nori gerai jaustis ir gražiai atrodyti.

3

Sveika Nugara

Treniruotė nėra didelio intensyvumo, jos pagrindas yra klasikinė kineziterapija, stiprinsime raumenis, kurie dėl šiuolaikinio gyvenimo būdo linkę silpti, atpalaiduosime tuos, kurie linkę sutrumpėti ir daug vargti. Jei
jaučiate nugaros skausmus, prieš šią treniruotę rekomenduojame apsilankyti konsultacijoje su kineziterapeutu arba sporto gydytoju. Treniruotė yra tinkama esant bendro pobūdžio nugaros skausmui arba nuovargiui. Ar nerimą keliantis skausmas yra bendro pobūdžio, ar specifinis (tokiu atveju reikia individualaus gydymo), tiksliausiai atsakyti gali specialistas. Bet įtarti, kad Jums šios treniruotės tiks, gali padėti keli pastebėjimai: dirbate sėdimą, stovimą ar kitoje ilgiau statinėje padėtyje išlaikomą darbą, maudžia ilgiau padirbus, skausmas platus, bukas, neplinta į galūnes, galite čiaudėti ir kosėti be skausmo, kai skauda norisi prasirąžyti, prasitempti, pajudėti ir po judesio savijauta pagerėja.

4

Masažas

Studijos naujiena! Neveltui šią treniruotę taip pavadinome, nes rezultatas ir jausmas po yra labai panašus. Ieškojome alternatyvos žmonėms, kurie nori atpalaiduoti raumenis, padidinti sąnarių mobilumą, pagerinti miego kokybę, bet joga nėra prie širdies raumens arba masažas yra per brangus malonumas. Šios trenruotės metu naudosime volus, masažinius kamuoliukus, svareliai bus naudojami tik atpalaidavimo pratimams kaip pasyvi jėga, atliksime daug mobilumo pratimų  – savo pėdą matysi vis arčiau akių. Na toks savotiškas savarankiškas masažas! Ši treniruotė yra tinkama visiems, tiek po ilgo sėdimo darbo, tiek sportininkui yra puiki atsistatymo programa. Jei jaučiatesusikaustymą, įtampą, raumenų maudimą – labas vakaras, prašome užeiti.

5

Joga

Ji tokia, kokia ir derėtų būti Kineziterapijos klinikoje – be “čakrų”,
“kosmosų”, nors Greta veda kosmosiškai gerai! Joga yra nuo žemo iki vidutinio intensyvumo, tausojanti, atsisakėme agresyvių asanų, kurios gali traumuoti. Užsiėmimą pradėsime nuo kvėpavimo pratimų, apšildysime visas raumenų grandines saulės pasveikinimu, tempsime ir stiprinsime kūną įvairiomis klasikinėmis asanomis ir pabaigai galutinė šavasana – meditacija, kurios visi labai laukia. Neapsigaukite, lengva nebus! Daug statinių padėčių veikia raumenis izometriškai įvairiose amplitudėse, jausite kaip kūnas maloniai kaista. Joga tinka visiems, tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems, kadangi nuolat siūlomos įvairios asanų variacijos nuo lengvesnių iki sunkiausių. Jeigu patiriate daug streso, nemokate atsipalaiduoti, budriai miegate, darbe daug „deadlinų“, joga yra
puikus būdas nurimti, jaustis čia ir dabar.

KONTAKTAI

Susisiekite:
envelope-open-solid 1 (1).png
map-marker-alt-solid 1 (1).png

M. K. Čiurlionio g. 82A, Vilnius 03100

image 3.png
Turite klausimų? Parašykite mums!

Ačiū! Jūsų pranešimą gavome!

KONTAKTAI
bottom of page